Tafeltennisclub P.W. Diest

  • Archief

  • Pagina's

  • Weergaveprobleem

    Om deze site optimaal te kunnen bekijken raden wij U aan om Mozilla Firefox te gebruiken.
  • Onderwerpen

  • Subscribe

Tafeltenniskampjes P.W. Diest in augustus…

Posted by marcjanssens on juli 29th, 2014

In augustus organiseert Tafeltennisclub P.W. Diest nog een aantal  tafeltenniskampjes.
Aarzel niet om in te schrijven! ( via de tafeltennisclub 0478/22.22.78  of  0494/713482)

Wanneer: 

NIEUW  :  TT8 : 2-daags kamp  ma 18 + di 19 aug van 10u tot 16u : tafeltenniskamp van 7 tot 15 jaar : 25 euro

TT6: maandag, 25 augustus van 13u30 tot 16u30: tafeltenniskamp van 5 tot 8 jaar: 12,5 euro

TT7: 3-daags kamp van dinsdag 26 aug t.e.m. don 28 aug van 10u tot 16u : vanaf 7 tot 15 jaar : 37,5 euro

Posted in Jeugd | No Comments »

Hans Vangrunderbeek & Marie Maesen winnen Daviscupcriterium 2014…

Posted by marcjanssens on juli 22nd, 2014

Traditioneel is P.W. Diest op de dag van de nationale feestdag (21 juli) organisator van het Daviscupcriterium. En dat was ook dit jaar niet anders…

Liefst 66 deelnemers tekenden in het Peter Dorlandcentrum te Diest present om mee te dingen naar de hoogste eer. Voor beide winnaars lag er o.a. de “Schaal van de Stad Diest” klaar om in ontvangst te nemen.

Maar eerst diende er gepresteerd te worden… De deelnemers werden onderverdeeld in 8 poules waarbij de 2 besten zich plaatsten voor de 1/8 finales. Vermits er gespeeld werd volgens de officiële handicaptabel waarbij de laagst geklasseerde een puntenvoorsprong krijgt t.o.v. zijn directe tegenstander, waren verrassingen zéker niet uit te sluiten.

In de groepsfase noteerden we reeds 2 van die genoemde verrassingen :

Het Tacko-duo Matthias Strauven/Sven Arnalsteen (E2/E2) kwam in groep 2 als groepswinnaar naar voren, ondanks ze als laagst geklasseerden opereerden in hun poule! Zij wisten duo’s (B4/C0) , (C4/C6) en C2/D2) achter zich te houden!

In poule 8 lieten Diestenaars Steven Vandersypen & Luca Schotsmans (E0-E4) van zich spreken. Eveneens als laagst geklasseerden eindigden ze op de 2de plaats in hun groep. Ze hielden  een duo (B6/C2) en (D0/D2) achter zich.

In de 1/8 finales kwam een groepswinnaar uit tegen een 2de gerangschikte van een andere groep. Hier waren het groepswinnaar nr 5 Jorn Gielen & David Scheers die zich verkeken in Dirk Dabek & Ellen Vannerum. Ook reekshoofd nr 6 Michel Mentens & Tim Clerx konden Blauwput-spelers Sander Heylen & Gill Henrard niet het zwijgen opleggen. Toevallig werden de E-spelers die de poules overleefd hadden tegen elkaar uitgeloot waarbij het duo Vandersypen/Schotsmans de bovenhand hielden.

En zo kwamen we in de kwartfinales : de uitslagen :

Hans Vangrunderbeek (B2) /Marie Maesen (B4)  - Christiaan Bruynseels (C2) / Yves Mattheus (B6) : 2-0

Dirk Dabek (C2) /Ellen Vannerum (D0) – David Henkens (B0) – Kenny Moreau (C4) : 0-2

Hendrik Vandeput (B4) / Johan Marcoen (B6) -  Gill Henrard (D4) / Sander Heylen (C2) : 2-0

Julien Meurant (B0) / Bernard Meurant (C6) -  Steven Vandersypen (E0) / Luka Schotsmans (E4) : 2-0

Halve finales :

Hans Vangrunderbeek B2 /Marie Maesen B4  - David Henkens B0/Kenny Moreau  C4

Hendrik Vandeput B4 /Johan Marcoen B6 -  Julien Meurant B0 /Bernard Meurant C6

Beide matchen werden fel betwist. Na de enkelspelen stond de stand 1 – 1.

Marie had logisch gewonnen van Kenny terwijl Hans zijn eerste nederlaag van de dag incasseerde van de ook nog ongeslagen David.

In de andere wedstrijd won Johan even logisch van Bernard terwijl Julien de bovenhand hield op Hendrik.

Het dubbelspel zou de beslissing brengen in beide partijen. Hendrik en Johan toonden zich homogener dan Julien en Bernard en wonnen met 3-0.  Anders was het in de partij tussen Hans/Marie en David/Kenny. Alles was mogelijk en het dubbelspel leidde tot een belle. David & Kenny konden een 9-6 voorsprong niet benutten. Het werd 9-11 voor Hans & Marie! Hoe kort winst en verlies bij elkaar lagen ….

En zo kwamen we in de finale terecht met Hans Vangrunderbeek/Marie Maesen tegen nota bene de winnaars van de vorige editie 2013 : Hendrik Vandeput/Johan Marcoen

Het was Marie die haar ploeg al dadelijk op het goeie spoor zette met een 3-0 overwinning tegen Johan. Hans volgde haar voorbeeld en won van Hendrik met dezelfde cijfers.

Het winnende duo 2014 is dus Hans Vangrunderbeek & Marie Maesen. PROFICIAT AAN BEIDEN!

Met Hans en Marie hebben we naar uitslagen gezien ook de terechte winnaars. Hans verloor tegen David Henkens zijn enige partij van de dag. terwijl Marie de ganse dag ongeslagen bleef.  Marie is reeds voor de 2de maal laureaat in het Daviscupcriterium. Voor haar een schitterend verjaardagscadeau want jawel, ze werd geboren op de dag van de nationale feestdag en telt vanaf heden 17 jaar!

De uitslag van het Daviscupcriterium 21/07/2014 :

1. Hans Vangrunderbeek – Marie Maesen (Meerdaal – P.W. Diest)

2. Hendrik Vandeput – Johan Marcoen  (P.W. Diest – Smash Dolfijn)

3. David Henkens – Kenny Moreau (P.W. Diest- P.W. Diest)

4. Julien Meurant – Bernard Meurant (TT Groot-Bijgaarden-TT Groot-Bijgaarden)

De volledige tabel vanaf de 1/8 finale :  eindtabel Daviscupcriterium 21072014

WP_20140721_013               WP_20140721_005

De finalisten : vlnr  Marie, Hans, Johan en Hendrik                           Sfeerbeeld :  de groepswedstrijden werden fel betwist …

(met op de achtergrond een tevreden supporter …)

*

Posted in Daviscup criterium, Tornooi, Verslag | No Comments »

Uitslag zomercriterium 3e fase : Hendrik Vandeput domineert …

Posted by marcjanssens on juli 12th, 2014

Vrijdagavond 11 juli werd de 3de fase van het zomercriterium afgewerkt. Met 53 deelnemers gingen we van start om ook nu weer te zoeken naar een nieuwe winnaar. Het was net zoals in de 1ste fase ook nu weer Hendrik Vandeput die met de eindzege ging lopen. Deze speelweek noteerden we de uitstekende prestaties van Ulrik Brauns (D6 – PW Diest) die de kwartfinale bereikte en Bram Sterckx (D4 – Geelse) die net zoals vorige week weer in de halve finale zat.

In de algemene rangschikking is Hendrik Vandeput autoritair leider met 3 x “50-plussers” qua puntenaantal achter zijn naam. Echter, we blijven het herhalen, er is nog niets gezegd vermits er nog 3 fases volgen en slechts met de 3 beste prestaties rekening gehouden wordt in de eindrangschikking .

Nu ligt het zomercriterium even stil.  De volgende fases worden gespeeld op vrijdagen 22 aug, 29 aug en 5 september. We maken nu plaats voor het Daviscupcriterium met voorgift op maandag 21 juli, dag van de nationale feestdag, vanaf 10u. Ploegjes van 2 spelers strijden voor o.a. de schaal van de Stad Diest en mooie prijzen. Inschrijven kan via marc.janssens100@skynet.be  Wie nog geen ploegmaat heeft mag steeds een seintje geven, wij doen het nodige.  Mogen we U ook verwachten?

De uitslagen van het zomercriterium 11/07/14

Kwartfinales :

Willy Lowet (C6) – Hendrik Vandeput (B4) : 0-3

Tony Van Nieuwenhuysen (C2) – Bram Sterckx (D4) : 2-3

Alex Eens (C6) – Sander Van Melkebeke (C0) : 0-3

Ulrik Brauns (D6) – David Henkens (B0) : 0-3

Halve finale :

Hendrik Vandeput  – Bram Sterckx : 3-0

Sander Van Melkebeke – David Henkens : 2-3

Finale :  Hendrik Vandeput – David Henkens: 3-1

Top 5 van de Algemene rangschikking:

27/jun 4/jul 11/jul 22/aug 29/aug 5/sep
        1 2 3 4 5 6 Totaal
1 VANDEPUT HENDRIK B4 56 53 53       162
2 BACKX PIETER D0 42 46 44       132
3 VAN MELKEBEKE SANDER C0 35 44 50       129
4 MENTENS MICHEL B6 55 31 39       125
5 EENS ALEX C6 32 45 46       123

De volledige stand : Stand na 3de fase 110714

 

Posted in Tornooi | No Comments »

Zomercriterium 2014 2de fase: Sander Moeys wint, Hendrik Vandeput blijft leider

Posted by marcjanssens on juli 5th, 2014

Vrijdagavond 4 juli werd de 2de fase van het zomercriterium 2014 afgewerkt in onze lokalen. Wederom 56 deelnemers waren present om het hoogst haalbare proberen te bereiken.

Naast kwantiteit hadden we gisteren ook weer kwaliteit.  “Onze” 1ste nationale spelers David Henkens (B0) en Sander Moeys (B2) maakten namelijk in deze fase hun opwachting. Het waren precies ook deze 2 spelers die ongeslagen bleven en zo ook de finale bereikten. Vergeten we ook niet de goeie prestaties van 2 D4-spelers Gill Henrard( Blauwput) en Bram Sterckx (Geelse) die door de mazen van het net glipten en het schopten tot de respectievelijk kwartfinales en halve finales.

Nu vrijdag 11 juli vanaf 19.30u volgt alweer de 3de fase. Inschrijven kan tot a.s. woensdagavond 24u via marc.janssens100@skynet.be   Vermits er nu nog 4 fases volgen waarvan slechts de beste 3 meetellen voor het eindklassement, blijft alles te spelen, ook voor diegenen die nog niet in actie kwamen.

De resultaten van gisteren : Kwartfinales :

Hendrik Vandeput (B4) – Willem Merckx (C4) : 3-0

David Henkens (B0) – Anton Spaepen (C2) :  3-1

Tony Van Nieuwenhuysen (C2) – Bram Sterckx (D4) : 1-3

Sander Moeys (B2) – Gill Henrard (D4) : 3-0

Halve finales :

Hendrik Vandeput – David Henkens :  1-3

Bram Sterckx – Sander Moeys : 0-3

Finale :  David Henkens – Sander Moeys : 2-3

De top 5 in de algemene stand :

        1 2 3 4 5 6 Totaal
1 VANDEPUT HENDRIK B4 56 53         109
2 SPAEPEN ANTON C2 49 51         100
3 COOMANS JOERI D4 48 47         95
4 BACKX PIETER D0 42 46         88
5 MENTENS MICHEL B6 55 31         86

volledige stand :   Stand na 2de fase 040714

Posted in Tornooi | No Comments »

Zomercriterium 2014 : Hendrik Vandeput eerste leider …

Posted by marcjanssens on juni 28th, 2014

Gisteren, vrijdag 27 juni, werd het startsein gegeven van de nieuwe editie van het zomercriterium P.W. Diest. Liefst 56 deelnemers zakten af naar het Peter Dorlandcentrum om deel te nemen aan wellicht “ ’s lands” eerste criterium van het nieuwe seizoen, hoewel dit pas echt officieel start vanaf 01 juli.

Er werd dan ook gespeeld met de  nieuwe individuele klassementen vermits dit de 1ste fase was van de in totaal 6.  Iedereen, getraind of niet, gaf het beste van zichzelf en vermits het voorgiftsysteem van kracht was, waren verrassingen dan ook “onvermijdelijk”…

Het was Hendrik Vandeput (B4) die deze eerste fase op zijn naam schreef nadat hij de finale van Michel Mentens (Lipalet) won.  Uiteraard is Hendrik de eerste leider en dus het best gestart. Volgende vrijdag 4 juli vanaf 19.30u volgt de 2de fase en zal de uit examen komende David Henkens (B0) zijn opwachting maken…  Meteen kan hij net zoals de anderen aan de inhaalrace beginnen…

Inschrijven kan tot woensdagavond 24u via  marc.janssens100@skynet.be

De uitslagen van gisteren :

Kwartfinale :

Michel Mentens (B6- Lipalet ) – Sander Heylen (C2 – Blauwput) : 3-1

Geert Steenhaut (B6- PW Diest) – Anton Spaepen (C2 – PW Diest) : 3-2

Hendrik Vandeput (B4- PW Diest) – Jimmy Beckers (B4 – Meerdaal) : 3-1

Cedric Vounckx (C4 – Blauwput) – Hans Vangrunderbeek (B2 – Meerdaal) : 0-3

Halve finale :

Michel Mentens – Geert Steenhaut : 3-2  (11-9 in belle)

Hendrik Vandeput – Hans Vangrunderbeek : 3-0  (3x  11-9)

Finale :  Michel Mentens – Hendrik Vandeput : 0-3  (13-15 /9-11/ 7/11)

De top 5 na speeldag 1                                        1ste fase                                                      TOTAAL

1 VANDEPUT HENDRIK B4 56           56
2 MENTENS MICHEL B6 55           55
3 VANGRUNDERBEEK Hans B2 54           54
4 STEENHAUT GEERT B6 53           53
5 BECKERS JIMMY B4 52           52

De volledige stand :      Zomercriterium stand

 

 

Posted in Tornooi | No Comments »

Zomercriterium 2014 gaat nu vrijdag 27 juni van start …

Posted by marcjanssens on juni 22nd, 2014

Reeds een aantal jaren organiseert P.W. Diest tijdens de zomervakantie dit succesvol enkeltornooi met voorgift en nagift vanaf 2 klassementsletters verschil.

Net zoals vorig jaar staat deze zomereditie 2014 open zowel voor leden als niet-leden.

Inschrijven per fase dient te gebeuren uiterlijk elke woensdagavond voorafgaand  tot 24 uur via  marc.janssens100@skynet.be

De uitslagen verschijnen wekelijks op de clubwebsite :  www.pwdiest.be

De deelnamekost bedraagt 3 euro per fase.

De  3 besten in de eindrangschikking ontvangen bij de laatste fase (5 september) een geldprijs +trofee

Een trofee is voorzien voor elke winnaar per fase

Opgelet: de nieuwe klassementen gelden vanaf de eerste fase! Voor de eindrangschikking tellen je 3 beste deelnames.

Wie dus meer meedoet, heeft meer kans, maar wie omwille van vakantie of andere redenen maar 3 keer kan meedoen, is niet kansloos.

Het aantal punten dat je per keer kan halen, is in functie van het aantal deelnemers. Zijn er bv. 55 deelnemers, dan krijgt de 1e 55 punten, de 2e 54 punten enz.

Dit jaar doen we weer 6 fazen, waarvan de 3 beste tellen voor de eindstand en de bijhorende prijzenpot:

  1. vrijdag 27  juni 2014
  2. vrijdag, 04 juli 2014
  3. vrijdag, 11  juli 2014
  4. vrijdag, 22 augustus 2014
  5. vrijdag, 29 augustus 2014
  6. vrijdag,  5 september 2014

Lokaal steeds open uiterlijk 18.15u. Uiterlijk aanwezigheid gewenst om 19.30u, tenzij je van ver komt en vooraf verwittigt.

 

Posted in Tornooi | No Comments »

Daviscupcriterium P.W Diest op maandag 21 juli 2014 (nationale feestdag)

Posted by marcjanssens on juni 22nd, 2014

 

Op maandag 21 juli 2014 (nationale feestdag) organiseert P.W. Diest haar 7de Daviscupcriterium.  (Ploegjes van 2 spelers)

Dit criterium staat op voor leden aangesloten bij KBTTB, VTTL, SPORTA.  Er wordt gespeeld volgens de officiële handicaptabel.

De affiche + reglement vind je via link Daviscupcriterium 2014

 

Posted in Daviscup criterium | No Comments »

Beker van Vlaanderen 2014 : Dubbelslag voor P.W. Diest!

Posted by marcjanssens on mei 22nd, 2014

Net zoals vorig seizoen is P.W. Diest er opnieuw in geslaagd de dubbelslag te binnen te halen. De Beker van Vlaanderen ging zowel bij de heren als dames mee naar Diest!

Bij de dames stond er geen maat op Lisa, Marie en Gwenn.  Zowel Morata Mol als Meulebeke werden met 6-3 cijfers verslaan. Bij de heren zagen we een spannende finale met Sokah Hoboken.  Uiteindelijk werd het een nipte 5-4 overwinning.  We onthouden hier vooral de geweldige prestatie van  B0 David Henkens die A12 Zhang Dong Ying het nakijken gaf!

Uitslagen HE REN :

 ¼ finales:

Wedstrijd nr.1 Atanis A (WVL) – Schulen A (L/K) 4 – 5

Wedstrijd nr.2 Stekene A (OVL) – Lauwe A (WVL) 5 – 4

½ finales:

Wedstrijd A: Schulen A (L/K) – Diest A (VLB) 1 – 5

Wedstrijd B: Sokah H (ANTW) – Stekene A (OVL) 5 – 1

Finale:

Wedstrijd C: Sokah H (ANTW) Diest A (VLB) 4 – 5

3de & 4de plaats: rond 16u

Wedstrijd D: Stekene A (OVL) Schulen A (L/K) 3 – 6

 Eindrangschikking Heren:

1. P.W.Diest  (Chen Sung As14, Davy Vanvinckenroye B0 en David Henkens B0)

2. Sokah Hoboken

3. Schulen

4. Stekene

 

DAMES

 Wedstrijd E: Morata A (L/K) – Meulebeke A (WVL) 4 – 5

Wedstrijd F: Diest A (VLB) – Morata A (L/K) 6 – 3

Wedstrijd G: Meulebeke A (WVL) – Diest A (VLB) 3 – 6

 Eindrangschikking Dames:

 1. P.W.Diest  (Lisa Lung A5,  Marie Maesen B0 en Gwenn De Cordt B4)

2. Meulebeke

3. Morata

 

 Heren P.W. Diest met vlnr : Chen Sung, Davy Vanvinckenroye en David Henkens